Ubytování v Sub Cetate

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Sub Cetate. Najděte si jeden z penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Sub Cetate, kde najdeme města Izvoare, Sicasău, Vlăhiţa, Corund a Odorheiu Secuiesc.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Nagy Lak III. StarStarStar

Foto: Nagy Lak III.
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
100 %

Nagy Lak III. Is located in Sub Cetate and offers water sports facilities, a garden and a terrace. This holiday home also features free WiFi.


2. Hétvezér Panzió StarStarStar

Foto: Hétvezér Panzió
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
89 %

Surrounded by forest and countryside, Hétvezér Panzió offers peaceful surroundings and an on-site swimming pool and fishing pond. All rooms feature a balcony. The large garden has a football area and free secure parking.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby36 - 36 RON za noc
Třílůžkový pokoj
osoby54 - 54 RON za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby60 - 60 RON za noc

Hotely v okolí Sub Cetate

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Sub Cetate jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Sub Cetate. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Sub Cetate.


3. Honor Villa StarStarStar

Foto: Honor Villa
Lokalita: Izvoare
Vzdálenost: 4.9 km
Pokojů: 7
Hodnocení hostů
94 %

Surrounded by the Harghita Mountains, Izvoare’s Honor Villa’s restaurant serves venison and other hunting specialties, which can also be bought at the on-site shop. Lake Zetea and the Madaras ski resort can be reached by car in 10 to 15 minutes.

Pokoje

Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji
osoba15 - 15 RON za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby35 - 50 RON za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: